İletişim Bilgileri

Altunbaş Havalandırma

  • Yetkili Kişi: Cemal ALTUNBAŞ
  • Telefon numarası: +90 (544) 804-24-62
  • Adres: Fevzi Çakmak Mah.10655 Sok.no 13 YILDIZ SANAYİ SİTESİ, Konya Karatay, Konya, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

ALTUNBAŞ ISITMA SOĞUTMA VE HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

Altunbaş Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri kalite odaklı bir kuruluş olarak girişimci ve dinamik bir ekip olarak tüm sanayi sektörlerine hizmet vermektedir. Şirketimiz Türkiye'nin her yerinde bir çok işletmenin ihtiyaçlarının karşılanmasına dönük havalandırma, ısıtma ve soğutma donanımlarının üretimini, malzeme montajı ve sistem periyodik bakımı gibi işleri ile tüm tesisat işlerini yapmakta olan üretici ve servis firmasıdır.

Altunbaş Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri kalite anlayışı, kurumsal kimliği ve hizmet kalitesi ile sürekli olarak kendini geliştirmekte, müşterilerin beklentilerinin üzerine çıkmayı hedeflemektedir. Bu konuda kurum içi gerekli çalışmaları tamamlamış, kalite anlayışına uygun, konusunda deneyimli personel ve teknik ekipleri ile hizmet vermektedir.

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Cemal ALTUNBAŞ
Web Sitesi: http://altunbas-havalandirma.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: Altunbaş Havalandırma
Adres: Fevzi Çakmak Mah.10655 Sok.no 13 YILDIZ SANAYİ SİTESİ, Konya Karatay, Konya, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (544) 804-24-62
Ek Bilgiler: ALTUNBAŞ ISITMA SOĞUTMA VE HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ
Altunbaş Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri kalite odaklı bir kuruluş olarak girişimci ve dinamik bir ekip olarak tüm sanayi sektörlerine hizmet vermektedir. Şirketimiz Türkiye'nin her yerinde bir çok işletmenin ihtiyaçlarının karşılanmasına dönük havalandırma, ısıtma ve soğutma donanımlarının üretimini, malzeme montajı ve sistem periyodik bakımı gibi işleri ile tüm tesisat işlerini yapmakta olan üretici ve servis firmas
Web sitesi: altunbashavalandirma.com